De Aquo Linked Data Community is er voor enthousiaste professionals en gebruikers van de Aquo-standaard. Door kennis, ervaring en innovaties te delen kunnen we samen werken aan de modernisering en verbetering van de Aquo-standaard.
De semantische Aquo-standaard wordt verbreed en verrijkt door de toepassing van meer Linked Data principes en technologieën. Ook gaan we het gebruik van de Aquo-standaard met moderne technieken en middelen nóg beter ondersteunen. Dat kan alleen succesvol zijn als we dat samen doen met de gebruikers van de Aquo-standaard. Daarom richten we een Aquo Linked Data Community op. U bent van harte welkom bij de officiële kick-off.
Wat kun je (onder voorbehoud) tijdens deze kick-off verwachten?
Een object type library (OTL) is een digitale bibliotheek gevuld met data waarin een informatiebehoefte gestructureerd wordt uitgedrukt. U gebruikt deze gegevensstructuur voor het vastleggen van objecttypen, onderlinge relaties, eigenschappen en documenten (linked data), gebaseerd op de informatiebehoefte van een specifiek domein om informatiebegrip en -uitwisseling te vergemakkelijken. Klinkt als..... precies; de transitie die de Aquo-standaard de komende jaren gaat doormaken.
In deze presentatie neemt Waternet U mee in de ontwikkeling en implementatie van de W-OTL.
Wil jij deelnemen aan de kick-off van de Aquo Linked Data Community? Meld je aan via servicedesk@ihw.nl